Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Самопомочі" розсекретили внутрішнє розслідування, котре вилилося в скандал у Київраді

Оприлюднені матеріали на своїх депутатів партія передала правоохоронцям.

"Самопоміч" опублікувала висновки внутрішньопартійного розслідування щодо депутата Київської міської ради Романа Марченка. Ці матеріали стали підставою для виключення з лав партії керівника фракції в Київраді Сергія Гусовського та ще трьох депутатів.

Згідно матеріалів розслідування, Марченко та члени його родини захопили 12 земельних ділянок у Києві загальною площею близько 1,4 га, у тому числі на береговій лінії озера Вітовець. Деякі ділянки використовуються родиною Марченка без будь-яких правових підстав. Крім того, доходи від операцій із нерухомістю відсутні в декларації депутата. А юридична фірма, партнером у якій є Марченко, веде активну комерційну діяльність в окупованому Криму та на території Росії.

ВідеоСоболєв прокоментував зв'язки лідера "Самопомочі" з олігархом з "кремлівського списку"

Мер Львова та лідер "Самопомочі" Андрій Садовий збирався відмовитись від співпраці з олігархом Михайлом Фрідманом у проведенні фестивалю джазу, аби більше не мати справи з фігурантом "кремлівського списку". Про це у програмі "Право на владу" повідомив нардеп Єгор Соболєв.

Соболєв прокоментував зв'язки лідера "Самопомочі" з олігархом з "кремлівського списку"

"23-річна донька депутата у 2017 та 2018 роках особисто або через Романа Марченка видала позик на загальну суму більше 5 млн доларів США і 300 тис. євро та отримала в іпотеку нерухомість загальною площею більше 7 тис кв. м та земельних ділянок загальною площею більше 35 га. Такі дії, ймовірно, вчинялися для уникнення декларування цих операцій у майновій декларації Романа Марченка", - вважають у партії.

Там також наголосили, що голосування за рішення, що сприяли передачі земель у власність родини депутата, відбувалося усвідомлено: депутати знали про підозри в корупційних діях Марченка, але зневажили позицію керівництва партії. "Для нас цих результатів цілком достатньо для того, аби чітко зрозуміти – дії Марченка і тих, хто його покриває, не мають нічого спільного з нашими цінностями. Оприлюднювати таку інформацію для нас завжди непросто. Це боляче, оскільки ми також несемо політичну відповідальність у цій історії. Але в нас немає вибору", - наголосила керівник Київського міського осередку "Самопомочі" Оксана Сироїд.

Партійці заявили про те, що передають результати власного розслідування до НАЗК, НАБУ та інших органів правопорядку. Щодо самого депутата Марченка, який не був членом партії, прийнято рішення розпочати процедуру його відкликання з Київради.

Залиште свій коментар

Вибір редакції