У "Самопомочі" стверджують, що другого туру виборів у Львові не буде

Дата публікації
Перегляди
1756
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У "Самопомочі" стверджують, що другого туру виборів у Львові не буде

Садовий має шанс на перемогу у першому турі / Фото: УНІАН

За попереднім підрахунком політсили, чинний мер набирає більше половини голосів.

Об'єднання "Самопоміч" оприлюднило дані паралельного підрахунку голосів за протоколами з мокрими печатками на місцевих виборах у Львові – за даними політичної сили діючий мер Андрій Садовий перемагає у першому турі.

За даними опрацювання 93,16% протоколів на виборах мера Львова перемагає Андрій Садовий з перемагає із результатом 50,88%. Для перемоги у першому турі кандидату необхідно зібрати 50% +1 голос.

Другим, за даними "Самопомочі",  фінішував представник ВО "Свобода" Руслан Кошулинський – 12,62%. За ними закріпилися Володимир Гірняк (Громадянська позиція) – 11,37%, Дмитро Добродомов (Народний контроль) – 11%, Оксана Юринець (БПП "Солідарність") – 4,49%, Ігор Зінкевич (УКРОП) – 3,44%, Ігор Васюник (самовисуванець) – 3,27%.

Також, за даними політсили, до Львівської міської ради проходять наступні партії: Об'єднання "Самопоміч" – 31,92%; БПП "Солідарність" – 12,59%; ВО "Свобода" – 9,96%; Громадянська позиція – 9,35%; Народний контроль – 7,59%; УКРОП – 5,86%; Українська галицька партія – 5,77%

За результатами соціологічних опитувань і дані партій стосовно виборів міських голів у найбільших обласних центрахв більшості міст відбудеться другий тур виборів. За попередніми даними, в один тур обрано мерів у трьох містах. У Харкові представник партї "Відродження" Геннадій Кернес отримав понад 59% голосів. У Тернополі "свободівець" Сергій Надал також подолав прохідний бар'єр із запасом – у нього майже 60%. За даними Комітету виборців, одним туром обмежиться і Вінниця – там перемагає висуванець партії "Вінницька європейська стратегія" Сергій Моргунов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1756
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація