До санкційного списку США потрапили "міністри" бойовиків і окупованого Криму

Також у списку опинився російський дипломат Георгій Мурадов.

США внесли 17 фізичних осіб у список антиросійських санкцій через Україну.

Про це повідомляє РИА Новости, цитуючи заяву міністерства фінансів США.

У санкційний список потрапили вісім "міністрів кримського уряду", а також керівники "республіканських управлінь" ФСБ і Слідчого комітету.

Під санкції потрапили "перший заступник голови ради міністрів Республіки Крим" Михайло Шеремет, "міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку" Дмитро Полонський, "глава міністерства майнових та земельних відносин" Анна Анюхина, "міністр палива та енергетики" Світлана Бородуліна, "міністр економічного розвитку" Валентин Демидов, "міністр фінансів" Ірина Кивико, "глава мін'юсту" Олег Шаповалов і "міністр промислової політики" Андрій Васюта.

Також до списку потрапили ряд "міністрів" самопроголошених "Донецької" і "Луганської" народних республік" і російський дипломат Георгій Мурадов.

Як відомо, після анексії Криму і початку збройного конфлікту на Донбасі США, Євросоюз і ще кілька держав в кілька етапів застосували до Росії економічні санкції. В останні кілька місяців деякі європейські політики почали обговорювати можливість їх послаблення або зняття.

17 червня Рада ЄС продовжила санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів та експорту певних товарів і технологій до Криму.

ВідеоБританські парламентарі закликають продовжити обмеження проти Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: