У САП пояснили, чому для Насірова просять космічну заставу у розмірі 2 млрд гривень

Дата публікації
У САП пояснили, чому для Насірова просять космічну заставу у розмірі 2 млрд гривень

УНІАН

У розмірі застави стан майна Насірова не грає головну роль. 

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Симків повідомив, що у розмірі застави головну роль грає сума державних збитків.

Прокурори наполягають на заставі для відстороненого від виконання обов'язків глави Державної фіскальної служби Романа Насірова в розмірі 2 млрд гривень, що дорівнює сумі збитків державі від його діяльності, передає РБК-Україна.

За словами прокурора, у розмірі застави головну роль грає сума державних збитків, а не стан майна Насірова.

"Його стан майна не набагато більше відрізняється. У нас є клопотання, де цей стан майна описано. Там є досить значна кількість активів. Тим більше при визначенні стану майна підозрюваного враховується стан його близьких родичів, дружини і тестя. Тесть - досить відомий бізнесмен. Стан майна їх усіх разом дозволить внести таку заставу", - повідомив Симків.

Нагадаємо, главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенко, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

На вимогу НАБУ Насірова доправили на обстеження в інший медичній заклад

На вимогу НАБУ Насірова доправили на обстеження в інший медичній заклад

Насірова затримали в лікарні "Феофанія" в Києві в так званій "справі Онищенка". НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам із орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Наступна публікація