У Савченко прокоментували інформацію про заклики до держперевороту

Дата публікації
У Савченко прокоментували інформацію про заклики до держперевороту

УНІАН

У нардепа наголошують, що "нічого протиправного не було".

У народного депутата Надії Савченко прокоментували інформацію про заклики учасникам АТО залишати позиції і йти на Київ, щоб скинути чинну владу.

Про це Укрінформу повідомила прес-секретар депутата Тетяна Проторченко.

"Я не знаю, звідки цей народний депутат  взяла цю інформацію, але в районі Авдіївки, зокрема там, де дорога іде неподалік від Донецького аеропорту, Надія Вікторівна була не сама, там були також я і Віра Савченко. Нічого протиправного, протизаконного там не було, і жодних розмов таких, про які говорила пані Ричкова, не було. Звідки вона це взяла - це запитання до неї. Це не більш ніж провокація", - сказала Проторченко.

Стосовно посилання Ричкової на бійців 79-ї та 80-ї окремих десантно-штурмових бригад речниця Савченко додала, що вона особисто не перепитувала і не пам'ятає, чи називали вони свої бригади.

"Але саме в тому районі не так багато блокпостів, і ми не з багатьма людьми зустрічалися. Тому я прекрасно розумію, про кого йде мова, якщо ці люди дійсно взагалі щось говорили. Але в мене великі сумніви стосовно того, що вони це говорили ...", - повідомила вона.

Нагадаємо, народний депутат Надія Савченко закликала військових у АТО залишити свої позиції та йти на Київ, щоб "скинути злочинну владу". Про це під час засідання Ради розповіла нардеп від БПП Тетяна Ричкова. 

За її словами, цей факт можуть підтвердити військовослужбовці.

Ричкова зауважила, що військові жалкують, що не зафіксували візит Савченко на камеру. 

Раніше комітет з питань національної безпеки і оборони звернувся до ГПУ із проханням перевірити народного депутата Надію Савченко на держзраду. Колеги Савченко ухвалили відповідне рішення і рекомендували Раді виключити скандального політика з комітету.

Голова комітету Сергій Пашинський, своєю чергою, заявив про наявність підстав для ГПУ перевірити Савченко на державну зраду. 

Скандальна пропозиція Савченко "здати Крим" в обмін на Донбас викликала шквал обурення серед українських політиків, експертів та журналістів. 

Депутати розглянуть виключення Надії Савченко з комітету по нацбезпеці й обороні

Депутати розглянуть виключення Надії Савченко з комітету по нацбезпеці й обороні

Наступна публікація