Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Севастополі затримали організатора мітингу до Дня Незалежності, обіцяли "побити і закопати"

На мітинг вийшло вісім українських патріотів

У Севастополі на мітинг до Дня Незалежності України вийшло вісім осіб, а організатора заходу затримали і доставили в поліцейське відділення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє радник міністра внутрішніх справ України Антон Герашенко.

"На акцію біля постаменту пам'ятника Гетьману Сагайдачному, варварськи демонтованому окупантами як символ козацького духу та України, вийшло 8 українських патріотів, які чітко розуміють, що відтепер вони будуть жити під ковпаком російських спецслужб, стануть інакомислячими, дисидентами", - пише Геращенко.

Організатор мітингу Віктор Неганов був затриманий співробітниками ДІБДР. Вони зупинили його машину і сказали, що вона значиться у них в розшуку як викрадена. У супроводі автоматників Неганова доставили на допит до Гагарінського Райвідділу поліції.

"По дорозі у нього забрали телефон, а старший групи лякав його тим, що якщо Віктор буде продовжувати розповідати про свої права на мирні зібрання, то він вивезе його в безлюдне місце на мисі Фіолент, де спочатку поб'є до смерті, а потім закопає", - пише Антон Герашенко.

У райвідділі психологічний тиск на українського патріота припинили, а телефон повернули. Перед публікацією поста Геращенко подзвонив Неганову, щоб дізнатися, що з ним далі відбувається, але його телефон вимкнений.

Нагадаємо, нескорені курсанти з окупованого Севастополя обіцяють повернути Крим Україні.

 
Допис by Anton Gerashchenko.

Залиште свій коментар

Вибір редакції