У штабі Порошенка розповіли, скільки коштів вже витратили на передвиборчу кампанію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представники штабу запевнили, що всі витрати з виборчого фонду.

У виборчому штабі кандидата в президенти України Петра Порошенка повідомили, що вже витратили на передвиборчу кампанію близько 70 мільйонів гривень.

Про це розповіли на презентації виборчого штабу кандидата у Президенти України Петра Порошенка.

На прес-конференції учасники виборчого штабу переконали, витрачатимуть стільки, скільки потрібно, однак всі кошти беруть з виборчого фонду.

"Ми підрахували, що вже витратили близько 70 мільйонів гривень. Проте ці витрати ще не остаточні, адже кампанія триває. Наголошуємо, що будь-які витрати та фінансування покладені на виборчий фонд", - відповіли на запитання під час презентації.

Там також додали, що борди з Порошенком, які з'являлися до початку передвиборчої кампанії, він оплачував з власної кишені.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

ВідеоРосійська Федерація втручається у виборчий процес в Україні - Петро Порошенко

Президент України готовий оприлюднити факти за три дні на Мюнхенській конференції з безпеки. За словами глави держави, спроби впливу Росія здійснює дуже активно. Мета Путіна - зупинити рух України на Захід та повернути нашу країну в сферу російського впливу. Головні виклики нинішньої виборчої кампанії – реваншизм та популізм, заявляє Петро Порошенко.

Російська Федерація втручається у виборчий процес в Україні - Петро Порошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції