Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Слуги народу" немає позиції щодо легалізації марихуани та одностатевих шлюбів – Разумков

Керівник політичної сили розповів, що ці питання жваво дискутуються.

Питання про легалізацію марихуани та одностатевих шлюбів не вирішене на рівні єдиної позиції політичної партії "Слуга народу". Про це розповів глава цієї політичної сили Дмитро Разумков, повідомляє Новое время.

"Це складне питання, по якому у нас йдуть глибокі внутрішньопартійні дискусії", - зізнався він. "Ми розуміємо, що якою б не була наша відповідь, знайдуться ті, хто буде незадоволений", - додав Разумков.

Разом із тим політик висловив упевненість у тому, що позиція має бути сформована. "Тому, як тільки ми досягнемо консенсусу в цьому питанні, обов'язково проінформуємо громадськість", - пообіцяв керівник "Слуги народу".

Як повідомлялося, 20 травня у Верховній Раді зареєстрували законопроект №10313 щодо легалізації медичної марихуани в Україні. Згідно з карткою законопроекту на сайті парламенту, його передали на розгляд керівництва ВР.

ВідеоДекриміналізувати марихуану: у столиці пройшов так званий "конопляний марш"

Ця акція є щорічною. Учасники вимагають легалізувати каннабіс у медичних потребах та дозволити науковцям проводити його дослідження, адже він допомагає в лікуванні ряду захворювань. Також мітингувальники вважають за потрібне збільшити допустимі обсяги зберігання марихуани для особистого вживання та скасувати кримінальну відповідальність за це. 

Декриміналізувати марихуану: у столиці пройшов так званий "конопляний марш"

Залиште свій коментар

Вибір редакції