У "Слузі народу" хочуть об'єднати три міністерства в одне

Дата публікації
Перегляди
5052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У "Слузі народу" хочуть об'єднати три міністерства в одне

Фото: УНІАН

В партії ще продовжують дискутувати.

Партія "Слуга народу" розглядає можливість обʼєднання Міністерства культури, Міністерства інформаційної політики та Міністерства молоді та спорту в одне відомство.

Про це виданню theБабель розповів кандидат в нардепи від партії, генеральний директор "1+1" Олександр Ткаченко.

Кандидат у нардепи наголосив, що остаточно з позицією щодо цього питання ще не визначилися і дискусія серед партійців досі триває.

"Зараз триває дискусія про це об’єднання. Нас надихає досвід Сингапуру, Великої Британії та Франції", — сказав він і додав, що ця дискусія ще триває в середині команди. На запитання, чи обговорювали це питання з прем’єром, Ткаченко назвав це "питанням політичного рішення на рівні коаліції". "Але ми будемо ініціювати цю дискусію", — зазначив він.

Крім того, у партії "Слуга народу" розглядають можливість ліквідації Міністерства аграрної політики та продовольства як окремого відомства та долучення його до структури Міністерства економічного розвитку й торгівлі, а також Мінінформполітики.

На запитання про те, чи бачить Ткаченко себе головою такого обʼєднаного міністерства, він відповів: "Ні, але я знаю хороших людей". Він також сказав, що поки не думає про посади.

Щодо того, хто замінить Ткаченка на посаді гендиректора "1+1", він сказав, що "треба трохи почекати, і всі все дізнаються".

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

Керівник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков проголосував на виборах в Раду

Керівник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков проголосував на виборах в Раду

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація