Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Арахамія вважає, що голосування за ринок землі може затягнутися до весни

Очільник фракції вказав на повільний темп розгляду правок законопроєкту.

Фінальне голосування за законопроєкт про ринок землі, зважаючи на нинішні темпи розгляду нардепами правок, у Верховній Раді зможе відбутися в середині квітня, близько 16-17 числа.

Таку думку 7 лютого висловив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, пише "УНІАН".

За словами нардепа, ухвалення закону не зможе відбутися раніше, якщо Рада буде й надалі розглядати правки у такому темпі.

"Ми вчора вимірювали, яка швидкість проходження поправок. Сьогодні ще домірюємо - вона не пришвидшується. Якщо з такою швидкістю будемо рухатися, зважаючи на те, скільки у нас сесійних тижнів, то це трапиться в квітні", - сказав Арахамія.

На уточнювальне запитання журналістів щодо остаточної дати голосування за законопроєкт, очільник франкції відповів: "Десь 16-17 квітня".

"Ми за те, щоб цей законопроєкт в форматі, в якому він підтриманий в комітеті, приймати. Якщо хтось хоче просто створити штучні проблеми, а потім за те, що вони вирішать ці проблеми, щось виторгувати, - ми на це не йдемо, з терористами ми не торгуємося".

Нагадаємо, 6 лютого парламент почав розгляд у другому читанні законопроєкту, що відкриє ринок землі.

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року. 

Плейлист 23 відео Про ринок землі

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Документ чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року.

Про ринок землі

Залиште свій коментар

Вибір редакції