Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Слузі народу" назвали ім’я майбутнього лідера фракції у ВР

Депутатів пропрезидентської партії має очолити Арахамія.

Головою фракції партії "Слуга народу" у Верховній Раді може стати Давид Арахамія. Це прізвище назвав обраний народним депутатом Василь Мокан.

"Політична партія "Слуга народу" буде пропонувати на посаду голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, на посаду першого заступника голови Верховної Ради – Руслана Стефанчука, на посаду глави фракції – Давида Арахамію", - заявив він.

Арахамія проходить до парламенту під четвертим номером виборчого списку партії "Слуга народу" в багатомандатному окрузі. Від 2014 року він очолював Раду волонтерів при Міністерстві оборони України, а в кінці червня 2019 року був призначений секретарем Національної інвестиційної ради при президенті України.

Раніше лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков підтвердив, що саме його кандидатуру планують висувати на посаду спікера Верховної Ради України.

Відео Як минув перший навчальний день депутатів “Слуги народу” у Трускавці

Заняття до 22-ї години та перше домашнє завдання, що треба виконати до 5-ї ранку. Таким був перший день навчання обраних депутатів “Слуги народу” у Київській школі економіки. Тижневий тренінг майбутніх парламентарів зараз триває у Трускавці. Чому саме там та перші враження студентів і викладачів – дивіться далі.  

Як минув перший навчальний день депутатів “Слуги народу” у Трускавці

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції