Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Слузі народу" визначились, хто очолить парламент України

Кінцеве рішення за парламентом.

На посади голови і першого заступника голови Верховної Ради партія "Слуга народу" делегує Дмитра Разумкова та Руслана Стефанчука.

Про це стало відомо на засіданні підгрупи Підготовчої депутатської групи, передає УНІАН.

Дмитро Разумков, коментуючи можливі призначення, заявив, що найімовірніше, партія висуне саме його та Стефанчука на вищезазначені посади. "Партія запропонує, скоріш за все, саме такі кандидатури на вищезазначені посади", - сказав лідер партії "Слуга народу".

Але за ці призначення, зауважив Разумков, має проголосувати парламент. Крім того, на запитання, хто буде заступником голови Верховної Ради, відповів, що цю посаду "Слуга народу" запропонувала своїм колегам по парламенту.

Разом з тим, за словами новообраного нардепа від партії "Європейська солідарність" Артура Герасимова, кандидатура на посаду віцеспікера ще обговорюється.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео 29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді

За цей день для урочистого засідання обранці проголосували на засіданні підготовчої групи. Туди були делеговані представники усіх партій, які пройшли до Ради, а також самовисуванці. Саме засідання розпочалось без преси.    

29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції