У "Слузі народу" назвали ймовірну дату, коли змінять регламент Ради

Дата публікації
Перегляди
1678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У "Слузі народу" назвали ймовірну дату, коли змінять регламент Ради

Фото: УНІАН

За словами першого заступника керівника фракції партії, у новому регламенті скоротиться кількість процедур, які ускладнюють ухвалення законів.

Верховна Рада може отримати новий регламент до листопада.

Про це заявив перший заступник керівника фракції партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, пише "Українська правда".

"Зараз робоча група готує проект нового регламенту і, відповідно, за процедурою він буде прийматися… Фактично середина жовтня – кінець жовтня ми можемо вийти на новий регламент, за яким будемо далі працювати", - розповів він.

За словами Корнієнка, потрібен певний час, щоб за старою процедурою ухвалити новий регламент, у якому будуть нові процедури.

Окрім цього перший заступник керівника фракції партії зазначив, що зміни у новому регламенті стосуватимуться зменшення процедур, які ускладнюють ухвалення законів чи ставлять перепони в ухваленні (як внесення поправок з голосу).

Нагадаємо, що до цього 3 вересня під час другої сесії Верховної Ради 9-го скликання проголосували за закон про зняття депутатської недоторканності. Законопроєкт №7203 Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) підтримали 373 нардепи.

Народні депутати під час засідання Верховної Ради 3 вересня також підтримали постанову про направлення законопроєкту про внесення змін до Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи)  до Конституційного суду для отримання висновку. Зміни передбачать скорочення депутатського складу, перехід на пропорційну систему та обов'язковий іспит з української мови для кандидатів у нардепи.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація