У "Слузі народу" оцінили можливість створення нової коаліції в Раді

У "Слузі народу" оцінили можливість створення нової коаліції в Раді

Фото: УНІАН

Для створення коаліції потрібна відповідна угода, якої нині немає.

Передумов для створення нових коаліцій у Верховній раді наразі немає. Для такого процесу потрібна відповідна угода, яка нині відсутня. Стосовно імовірного об'єднання "Батьківщини" і "Слуги народу", у монобільшості поки не підтверджують.

Про це заявив лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Для того, щоб була коаліція, треба коаліційна угода. Її потрібно обговорювати, потрібно провести через фракцію, потрібна програма - це великий процес. Станом на зараз таких процесів я не бачу. Можливо, є розмови, але розмови - це робочий режим, розмови можемо і три роки вести", - пояснив нардеп.

Стосовно інформації про створення коаліції "Слуга народу" з "Батьківщиною", Арахамія сказав, що у парламенті багато маніпуляцій, на які він не звертає увагу. За його словами, "Слуга народу" спілкується з усіма фракціями. Утім, він каже, що в разі розробки коаліційної угоди може виникнути багато ідеологічних та політичних непорозумінь.

"Але ми в теорії можемо мати широку коаліцію, ми можемо взяти групу "Довіра", "За майбутнє", фракції "Голос" і "Батьківщина" - такий проєкт є, в теоретичному плані. Але диявол у деталях. Коли почнемо спілкуватися і малювати коаліційну угоду, будемо мати дуже багато непорозумінь з точки зору ідеологічної і політичної", - підсумував Арахамія.

Нагадаємо, в "Слузі народу" готують "велику парламентську реформу", щоб налагодити співпрацю між депутатами. "Слуги" обговорюють можливе запровадження змін для опозиції і коаліції в Раді. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1372
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація