У "Слузі народу" пояснили слова Арахамії про розмову Зеленського з Байденом на "підвищених тонах"

Дата публікації
Перегляди
3744
У "Слузі народу" пояснили слова Арахамії про розмову Зеленського з Байденом на "підвищених тонах"

ТСН.ua

Кравчук каже, що Арахамія мав на увазі інше.

Народна депутатка з фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, коментуючи слова Давида Арахамії про розмову президентів України та США на підвищених тонах, заявила, що її колега мав на увазі те, що це буде бесіда рівноправних партнерів.

Про це нардепка сказала на телеканалі "Україна 24".

"Щодо "підвищених тонів", Давид у нас такий гарячий хлопець, тому він так подав цю оцінку. Думаю, Давид більше на увазі мав те, що це буде розмова рівноправних партнерів", - зазначила нардепка.

Кравчук також пояснила, що у візитах на такому високому рівні дуже важливу роль грає попередня підготовка. Тому, очікується, що голова МЗС Дмитро Кулеба і очільник Офісу президента Андрій Єрмак вирушать заздалегідь до Вашингтону, щоб готувати поїздку Володимира Зеленського. 

"Лідери представляють суверенні держави, і в першу чергу президент України дбає про інтереси українського народу. Він точно розуміє, що в інтересах українського народу мати нормальні партнерські стосунки зі США. Бо так сталося, що проти нас воює ядерна країна. Власне Україна як суверенна, незалежна в своїй політиці країна має вибудовувати свої партнерські союзи. До України мають ставитися з повагою. В жорсткому політичному світі у міжнародній політиці треба чітко заявляти інтереси своєї держави", - додала Кравчук.

Нагадаємо, 7 червня Джо Байден під час телефонної розмови із Зеленським запросив українського президента до Білого дому. Усе це відбувається на тлі скасування Сполученими Штатами санкцій проти "Північного потоку-2", що дасть Путіну його добудувати та "вимкнути" Україну з транзиту російського газу до ЄС, відмови країн-членів Альянсу говорити про надання Україні Плану дій щодо членства (ПДЧ) та реального глухого кута в процесі мирного врегулювання на Донбасі.

Про те, чи вдалу тактику обрали у Зеленського, на які саме безпекові гарантії з боку Сполучених Штатів сподіваємося та що на українського президента чекає у Білому домі - читайте у матеріалі ТСН.ua. 

Наступна публікація