У "Слузі народу" розійшлися думки щодо покарання Яременка за переписку з повією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник фракції назвав можливі шляхи вирішення питання.

Обирати покарання для народного депутата Богдана Яременка, який у Верховній Раді переписувався із повією, будуть на засіданні фракції "Слуга народу".

Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ми будемо виносити це на фракцію. Я не можу вирішувати це особисто. Я як голова фракції повинен винести це питання на фракцію. Я це зроблю. Сьогодні не обговорювалося, тому що був закон щодо анбандлінгу, був пан Дубневич. Просто би не встигли депутати. Треба надати слово самому Яременку, щоби він пояснив свою позицію", - наголосив він.

Водночас Арахамія підтвердив, що до Яременка можуть бути застосовані санкції через цей інцидент.

"Я вважаю, що є три потенційні шляхи вирішення цього питання. Перший - пан Яременко йде з посади голови комітету. Другий шлях, більш суворий, - пан Яременко йде з фракції. Третій шлях, зовсім суворий, - пан Яременко добровільно складає мандат. Три може бути потенційних вирішення. Не може бути взагалі питання, що давайте зробимо вигляд, ніби нічого не було", - додав нардеп.

За словами Арахамії, він підтримав би перший варіант.

"Тому що це була особиста переписка, так чи інакше, це не була політична історія. Тому я думаю, що перший варіант мене особисто би задовільнив", - сказав він.

Окремо він спрогнозував, що винесення питання щодо Яременка на фракцію може відбутися вже протягом поточного тижня, оскільки наступного тижня депутати працюватимуть в округах і не буде можливості зібрати фракцію.

Своєю чергою перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко раніше запевняв, що "Слуга народу" не застосовуватиме санкції до Яременка, пишуть "Українські новини".

"Ну ми ж не комісія етики, моралі. Її ж скасували. У нас є стаття в Кримінальному кодексі про втручання в особисте життя, тому я б радив парламентським фотокореспондентам бути уважнішими до того, що вони роблять. У якийсь момент це може викликати реакцію. Те, що так робили раніше, не означає, що це правильно", - заявив політик.

Нагадаємо, Богдан Яременко попався на листуванні з повією, з якою домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Сам нардеп потім заявив, що скандал організував він сам.

Ввечері Яременко видалив у фейсбук свій допис, в якому хвалився ідеєю фейкової переписки, та написав новий, в якому вибачився перед усіма – від дружини до президента.

Залиште свій коментар

Вибір редакції