Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На посаду віцеспікера претендують декілька нардепів - Разумков

Одна з партій відкликала свою кандидатку.

На посаду заступника голови Верховної ради дев'ятого скликання подано декілька кандидатур.

 Про це заявив лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

Він розповів, що пропозиції на цю посаду ще додатково будуть обговорюватись, а рішення ухвалить Верховна рада.

"Пропозиції ще додатково обговорюватимуться, тому що було подано кілька кандидатур на цю посаду", - сказав Разумков.

Зокрема, наразі на посаду віцеспікера парламенту претендують партії "Опозиційна платформа - За життя" та "Європейська солідарність". Проте, як наголошує віцепрем’єр-міністерка з європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, остання партія ще не подавала своєї кандидатури, оскільки планує очолити комітети.

Раніше ВО "Батьківщина" вирішила відкликати свою кандидатку Олену Кондратюк, яка претендувала на крісло віцеспікера. Так, представник цієї політсили зазначив, що це рішення ухвалили після консультацій з колегами по опозиції. Своєю чергою, Разумков підтвердив цю інформацію. 

"Дійсно, надійшов лист від політпартії "Батьківщина". Дану кандидатуру, а саме Кондратюк Олени ми знімаємо з розгляду на посаду заступника голови Верховної Ради IX скликання", - сказав він.

Крім того, раніше партія "Голос" відмовилася висувати свого кандидата на посаду віцеспікера Верховної Ради. Зазначимо, на посади голови і першого заступника голови Верховної Ради партія "Слуга народу" делегує Дмитра Разумкова та Руслана Стефанчука. Кінцеве рішення за парламентом. 

Відео Новообрані депутати від "Слуги народу" розподілили посади в майбутній Верховній Раді

Партійці кажуть, обговорювали кадрові питання під час навчання в Трускавці. Напередодні перелік нових високопосадовців оприлюднили кілька медіа. Джерела ТСН розподіл підтвердили й назвали таким, що обговорюється.  

Новообрані депутати від "Слуги народу" розподілили посади в майбутній Верховній Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції