У "Слузі народу" спрогнозували, наскільки затягнеться розгляд законопроєкту про ринок землі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку Корнієнка, потрібно знімати численні поправки.

Розгляд законопроєкту про ринок землі триватиме 3-5 пленарних тижнів.

Про це заявив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

"Ми вчора рахували так: приблизно від 3 до 5 пленарних тижнів може він розтягнутися", - сказав він.

На думку Корнієнка, такий темп розгляду законопроєкту є незадовільним, тому "треба шукати в собі сили якось знімати поправки".

Водночас представник фракції "Слуга народу" зазначив, що наступного пленарного тижня необхідно провести дискусію щодо подальшої роботи над земельним законопроєктом.

Нагадаємо, 6 лютого парламент почав розгляд у другому читанні законопроєкту, що відкриє ринок землі.

Плейлист 23 відео При ринок землі

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Документ чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року.

При ринок землі

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції