Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Слузі народу" відреагували на слова нардепки про "дітей низької якості"

У "Слузі народу" відреагували на слова нардепки про "дітей низької якості"

Винуватицю скандалу очікує покарання.

Народна депутатка від "Слуги народу" Олена Мошенець вибачилась за скандальні слова голови парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, своєї колеги по фракції Галини Третьякової. Про це вона розповіла в ефірі каналу "Україна 24". 

"Здається, що пані Третьякова навела цитату, яка б підкреслила її думку, з контексту я так розумію. Я так розумію, що вона мала на увазі дітей з низьким рівнем освіти, а вийшло так, що діти низької якості", - сказала вона.

Мошенець принесла вибачення за свою колегу і розповіла, якими будуть наслідки. "Хочу вибачитися перед усіма дітьми і всіма українцями за пані Третьякову і нашу політсилу. Я думаю, що питання (звільнення з посади голови парламентського комітету, - ред.) буде вирішуватися на фракції, повинні бути вибачення і пояснення цього формулювання", - додала нардепка.

Нагадаємо, 24 червня Третьякова заявила, що в родинах, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості". "Коли демографічно надаємо такі засоби, які використовуються родиною, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати їй рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на державні кошти", – заявила вона.

У соцмережі різко розкритикували її за таку заяву.

Залиште свій коментар

Вибір редакції