Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Слузі народу" визначилися з претендентами на головні крісла у новій Верховній Раді

На посаду керівника фракції є два претенденти.

Головою Верховної Ради може стати Дмитро Разумков (№1 у списку партії "Слуга народу"), його заступником - Руслан Стефанчук (№2, нинішній представник президента в парламенті), а фракцію "Слуги народу" можуть очолити або Давид Арахамія (№4), або глава передвиборчого штабу партії Олександр Корнієнко (№7).

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів майбутній нардеп Давид Арахамія.

"Я точно думаю, що (головою Верховної Ради) буде Дмитро Разумков. Він найдостойніший кандидат. Правда, зараз він боїться наврочити, але в залі за нього буде щонайменше 250 рук "за". Стефанчук, найімовірніше, буде на посаді віцеспікера, він близький до законодавчої роботи, а тут потрібна координаційна робота", – сказав Арахамія.

Раніше представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що коаліція в новообраному парламенті вже сформована, і вона забере усі міністерські крісла.

Відео Згідно з опрацьованими ЦВК даними, "Слуга народу" матиме парламентську більшість у ВР

Нині майбутня Рада виглядає так: 20 депутатів від партії "Голос"; 25 – від "Європейської солідарності"; на одного більше обранця матиме "Батьківщина"; 43 – у "Опозиційної платформи – За життя". А парламентська більшість за "Слугою народу" – 254 депутати. Це дані разом з кандидатами-мажоритарниками.    

Згідно з опрацьованими ЦВК даними, "Слуга народу" матиме парламентську більшість у ВР

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції