У соціальному кліпі до Дня Перемоги знявся актор із легендарного фільму "В бій ідуть одні старики"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У соціальному кліпі до Дня Перемоги знявся актор із легендарного фільму "В бій ідуть одні старики"

Актори Ніна Антонова та Володимир Талашко / Інформаційний спротив

У кліпах актори розмовляють російською мовою.

Група "Інформаційний спротив" на чолі з народним депутатом Дмитром Тимчуком презентували два соціальні відеоролики "Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо!" до Дня Перемоги.

"Цей проект націлений на те, щоб зупинити хвилю пропаганди і спекуляцій з приводу святкування Дня Перемоги, ветеранів та нагород Другої світової війни. Соціальні рекламні ролики розповідають історію двох поколінь, які знаходять спільну мову, незважаючи на бурхливий конфлікт. У центрі розповіді - ветерани, яким дзвонять їхні онуки, солдат української армії та медсестра з військового госпіталю. Ці діалоги набагато краще, ніж політична риторика, кажуть про справжнє ставлення сучасних "бандерівців", як іменує нас російська пропаганда, до пам'яті наших дідів, які зупинили фашизм. Їх подвиг ми цінуємо і ніколи не забудемо", – говорить Тимчук.

Роль діда-льотчика виконує легендарний актор, народний артист України Володимир Талашко ("В бій ідуть одні старики", "Капітан Немо" і багато інших кінофільми). Роль бабусі-ветерана зіграла заслужена артистка України Ніна Антонова. Образи молодих героїв втілили молоді артисти Ярослав Кучеренко та Тетяна Храпач.

Нагадаємо, в Україні до офіційного списку урочистостей до Другої світової війни додали ще одну дату.

Наступна публікація