У соцмережах українців кличуть на Майдан святкувати підписання асоціації

У соцмережах українців кличуть на Майдан святкувати підписання асоціації

Людей кличуть приходити на Майдан / Фото: УНІАН

На головній площі столиці планують провести флешмоб.

Сьогодні у Києві на Євромайдані має відбутися святкування підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС.

Організатори заходу закликають українців згадати, якою ціною давався Україні європейський шлях. Активісти збирають у соцмережах всіх охочих приєднатися до святкування історичного для України дня.

Так, сьогодні о 16:00 на головній сцені Майдану Незалежності симфонічний оркестр має зіграти "Оду радості". Організатори обіцяють киянам та гостям міста, що буде весело.

"Пам'ятаєте як все починалося минулої осені? Ми всі вийшли під стелу Незалежності, бо той гад Азаров відмовився від угоди. А далі побили студентів. А потім почалася революція гідності. Сумна, кривава, але переможна! І до її початку і вже під час, кожен з нас зробив дуже багато для того, аби Україна стала справді європейською. Підписання угоди звісно не є панацеєю, але є одним і найважливіших кроків, які робить Україна за 22 роки незалежності. Це найважливіший документ сучасності для України", - йдеться у повідомленні організаторів в соцмережі Facebook.

Як повідомлялося раніше, соцмережі вибухнули жартами, що Порошенко підписав угоду про асоціацію з ЄС на фоні надпису "ла-ла". 

Повʼязані теми:

Наступна публікація