У соцмережах вигадують посади для Тимошенко: омбудсмен, головний податківець, але не президент

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У соцмережах вигадують посади для Тимошенко: омбудсмен, головний податківець, але не президент

У соцмережах по різному дивляться на майбутнє Юлі / Фото: Reuters

У мережі по-різному відреагували на звільнення Тимошенко.

У соціальних мережах по-різному відреагували на звільнення з в'язниці Юлії Тимошенко. Більшість схвально ставиться до факту звільнення.

"Випустити - ще не означає поставити прем'єром. Юлі - волю на пенсії. Або хай податкову, наприклад, очолить. У неї класно вийде збирати з "алігархії" податки", - вважає Богдан Кутєпов.

Також є думки, що з неї вийшов би гарний омбудсмен.

"Юлії Володимирівні пропоную дати посаду Уповноваженого ВР з прав людини. Лутковської все одно вже не чути, а Леді Ю інформована про те, як в Україні вміють порушувати права людини і принижувати людей, в тому числі - розміщуючи відеокамери в туалетах. Це - не жарт. Тимошенко буде ефективна і реально корисна країні у цій ролі, я вважаю", - вважає Михайло Ганницький.

А ось Сергій Лещенко вважає, що Тимошенко не варто обирати президентом країни.

"Нехай Тимошенко буде вільна, нехай займається бізнесом або благодійністю, нехай буде директором музею "Межигір'я", але не президентом! І не треба зараз розповідати про "противсіхів". Я ним ніколи не був. А Майдан породив тисячі лідерів, які будуть не гірше керувати, ніж Тимошенко. Нехай президентом буде Парубій, Ярош, хай буде той пацан, який вчора вискочив на сцену і оголосив ультиматум "зеку", після якого він утік. Але не Тимошенко", - вважає Лещенко.

Нагадаємо, що Самооборона зупинила Тимошенко: "Не підведи народ, Юля, я тебе дуже прошу".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація