Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У соцмережах "вирахували" львів'янина-байкера з пропутінських "Нічних вовків"

Чоловік брав участь у проїзді колоною байкерів у Європі.

Львів'янином, який разом із російськими байкерами з мотоклубу "Нічні вовки" заїхав колоною до Європи, виявився 51-річний Олександр Алхіменко. Принаймні, людина з відео з байкерами в ЄС ідентична з тією, що зображена на фото в соцмережі.

Свою сторінку у Facebook Алхіменко створив два роки тому в червні. Розмістив там єдине фото біля танків, у байкерському костюмі та з георгіївською стрічкою на грудях. Більше активностей на його сторінці немає. Серед його друзів – чимало росіян та байкерів із "Нічних вовків". Також Алхіменко приєднався до груп у соцмережі "Мотоклуб "Ночные Волки" / Night Wolves MG", "Road Victory WW2", "Федерация мототуризма России", "Мотопротест", "Night Wolves MG Fan Club 14:23" тощо.

Нагадаємо, у соцмережах почали активно розповсюджувати відео, як нібито торік українець проїхався у колоні путінських "Нічних вовків" столицею Чехії Прагою. Хоч відео і минулорічне, помітили цей кадр тільки зараз. Досі про цей факт не повідомлялося.

ЗМІ повідомляють, що Алхіменко ніби й цього року вирушив із байкерами з "Нічних вовків" країнами Євросоюзу – до німецького Берліна, й нині перебуває за кордоном.

байкер Олександр Алхіменко

Залиште свій коментар

Вибір редакції