Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У спільній платформі "Опоблоку" і "За життя" назвали свого кандидата у президенти

Там обіцяють представляти інтереси російськомовного населення.

Нещодавно створена "Опозиційна платформа – За життя" одноголосно висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах.

Про це повідомляє голова політради партії "За життя" Віктор Медведчук на сайті Українського вибору.

За його словами, об'єднання на виборах представлятиме "інтереси жителів Південного Сходу, російськомовного населення і всіх тих, хто розуміє необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади".

Нагадаємо, за результатами проведення соціологічного опитування лідером президентських перегонів наразі лишається лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. На другому місці опинився шоумен Володимир Зеленський, обігнавши президента Петра Порошенка і лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

ВідеоРейтинги кандидатів у президенти серед усіх, хто вже визначився і готовий іти на вибори

Згідно з дослідженям, у другий тур перегонів проходять двоє - Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський. За першу має намір проголосувати 21 відсоток, а за другого - 11. По 10 процентів проголосують за Петра Порошенка та Анатолія Гриценка. Майже 9 відсотків у Юрія Бойка та 8 - в Олега Ляшка. Найбільший антирейтинг  у Петра Порошенка. Половина опитаних за жодної умови за нього не проголосує на найближчих виборах.

Рейтинги кандидатів у президенти серед усіх, хто вже визначився і готовий іти на вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції