Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США для піару Тимошенко найняли лобіста – у "Батьківщині" заговорили про дискредитацію Порошенком

Загальна сума контракту з лобістом — 180 тисяч доларів.

У США американська компанія найняла лобіста для просування Юлії Тимошенко в місцевих медіа.

Про це повідомляє The Babel.

Так, маловідома компанія Innovative Technology & Business Consulting на чолі з вихідцем з України Сергієм Красницьким взяла для цього на роботу колишню журналістку Наомі Дектер.

Згідно з документами на сайті Міністерства юстиції США, за 15 тисяч доларів на місяць вона, зокрема, має забезпечити медіа-підтримку українських реформ у Штатах в інтересах кандидата в президенти Тимошенко.

Повідомляється, що Наомі Дектер серед іншого була медіа-лобістом республіки Конго та має досвід співпраці з урядом Марокко. Знайти інформацію про роботу Дектер з українськими політиками журналістам The Babel не вдалося, проте з Україною її пов'язує названий батько — відомий у Сполучених Штатах журналіст та політолог Норман Подгорєц.

Щомісяця очільник компанії Innovative Technology & Business Consulting Красницький сплачує за піар Тимошенко по 15 тисяч доларів. Зазначається, що угода була підписана 17 вересня 2018 року, термін дії — рік. Тобто загальна сума контракту — 180 тисяч доларів.

Видання зазначає, що сайту компанії не існує, а за адресою вказаною в документах, зареєстровані ще щонайменше три різних компанії. Розташована вона в офісній будівлі в одному з віддалених районів Балтимора — Пайксвілі, який вважають центром єврейської громади в окрузі.

Окрім цього, Красницький не вперше наймає лобістів нібито для піару Тимошенко. Так, у липні цього року він підписав угоду з The Livingstone Group. Послуги компанії коштували 50 тисяч доларів на місяць.

Тоді Тимошенко заявила, що нікого для власного піару не наймала і буде вимагати спростування цієї інформації. Проте жодних спростувань сторони угоди не зробили.

Своєю чергою нову угоду про лобіста виданню прокоментував депутат "Батьківщини" Сергій Власенко. "Юлія Володимирівна нікого не уповноважувала лобіювати її інтереси у США. Наскільки мені відомо, вона не знає, хто такий цей Сергій Красницький, якого ви називаєте, і тим більше він не має жодних повноважень представляти Тимошенко", - сказав він. Власенко також вважає, що така угода може бути спробою дискредитувати політика, і не виключає, що "це Петро Олексійович [Порошенко] робить".

Нагадаємо, нещодавно розгорілася дискусія щодо участі Тимошенко у саміті Римського клубу. Речниця лідерки партії "Батьківщина" Марина Сорока заявила, що Юлія Тимошенко була на саміті Римського клубу. Разом з тим, народний депутат від "Радикальної партії Олега Ляшка" Віктор Вовк ствержує, що він був єдиним офіційним представником України на саміті, а інформацію про участь Тимошенко назває фейком.

ВідеоЮлія Тимошенко розкритикувала підвищення ціни на газ

Рішення уряду про підвищення ціни на газ для населення розкритикувала лідерка партії "Батьківщина". Юлія Тимошенко вважає, якщо це рішення не скасують, то з новими тарифами більшість родин не переживуть цієї зими.

Юлія Тимошенко розкритикувала підвищення ціни на газ

Залиште свій коментар

Вибір редакції