У США експерти пропонують відновити застосування вакцини від коронавируса Johnson & Johnson: названа причина

У США експерти пропонують відновити застосування вакцини від коронавируса Johnson & Johnson: названа причина

Фото: Associated Press

Плюси застосування вакцини переважують ризик можливих побічних ефектів.

Експерти федеральних Центрів з контролю і профілактиці захворювань США висловилися за відновлення застосування вакцини від коронавірусу компанії Johnson & Johnson.

Про це свідчать результати голосування, — пише ТАРС.

Згідно з результатами, за відновлення вакцинації препаратом людей старше 18 років проголосували 10 членів експертної ради. Проти висловилися чотири експерти, один утримався.

Більшість членів експертної ради зійшлися на думці про те, що плюси застосування вакцини переважують ризик можливих побічних ефектів. При цьому вони рекомендували попереджати про можливу небезпеку людей з груп ризику.

Раніше компанія Johnson & Johnson зробила заяву про зв'язок вакцини та тромбозу. Доктор медичних наук, заступник голови виконавчого комітету та головний науковий співробітник компанії Пол Стоффельс зазначив безпеки вакцини. "Ми як і раніше віримо в позитивний співвідношення користі та ризику нашої вакцини".

Водночас незалежна консультативна група при Центрах по контролю і профілактиці захворювань відклала винесення рекомендації про продовження використання вакцини виробництва компанії Johnson & Johnson.

Вакцину Johnson & Johnson раніше використовували в США, але вирішили призупинити її застосування, поки йде розслідування виникнення рідкісного і важкого типу тромбів після щеплення цим препаратом. Ускладнення виникли в шести жінок. Одна з них померла, а ще одна перебуває в тяжкому стані в лікарні.

Через це закрилося два центри масової вакцинації в штатах Північна Кароліна і Колорадо.

Новини світу: у США призупинили щеплення вакциною Johnson & Johnson

Новини світу: у США призупинили щеплення вакциною Johnson & Johnson

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація