У США переконані, що Кабмін Яценюка здатний продовжувати реформи

Пайєтт наголосив, що американським інвесторам важливо бачити боротьбу з корупцією.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт впевнений у здатності нинішнього уряду продовжувати реформи в Україні.

Про це він заявив на церемонії підписання угоди про інвестиції американської компанії Cargill в будівництво зернового терміналу в морському торговому порту "Южний" Одеської області, передають "Українські новини".

"Я впевнений, що реформи будуть тривати і такі люди, як міністри, яких ми бачимо сьогодні, вони рішуче налаштовані працювати в цьому напрямку", – зазначив Пайєтт.

На церемонії також були присутні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

Пайєтт наголосив, що американським інвесторам важливо бачити налаштованість українського уряду на реформи, неухильне виконання ним зобов'язань перед Міжнародним валютним фондом, тісну співпрацю між президентом і урядом у боротьбі з корупцією та гарантії забезпечення верховенства права.

Він також вважає, що український уряд продемонстрував прогрес у створенні чіткої та прозорої регуляторної системи в напрямку прозорої і справедливої реформи відшкодування податку на додану вартість.

Пайєтт зазначив, що сьогодні українська влада продемонструвала тільки початок реформ і висловив сподівання, що підписана в середу угода є першим кроком у перетворенні України у світову сільськогосподарську наддержаву.

Раніше повідомлялося, що американська продовольча компанія Cargill запланувала інвестування близько 130 млн доларів у морський торговий порт "Южний" в Одесі. Компанія хоче придбати 51% перевантажувального терміналу, який компанія "МВ Карго" побудує в порту "Южний". Протягом року після підписання договору сторони матимуть розпочати реалізацію проекту. Запуск терміналу попередньо запланований на 2017 рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: