Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США порадили, як вирішити мовне питання в українській освіті

Ми підтримуємо реформу у галузі освіти в Україні - заявили у Держдепі.

Заступник держсекретаря США Джон Салліван порадив Україні співпрацювати з сусідніми країнами щодо втілення освітнього закону у частині можливості навчання мовами нацменшин.

Про це пише "УНІАН".

"Я знаю, що закон про освіту викликав певну стурбованість серед сусідів України, зокрема вимоги щодо мови. Ми підтримуємо реформу у галузі освіти в Україні, і зокрема, ми підтримуємо реформу належної мовної підготовки", - наголосив Салліван.

"Ми розуміємо потребу у реформі. Наша порада полягає у тому, щоби Україна співпрацювала зі своїми сусідами у втіленні цієї освітньої реформи, і втілювала її у той спосіб, який не утискатиме права громадян в Україні, які в додачу до української розмовляють іншою мовою", - резюмував він.

ВідеоУряд подовжив перехідний період для запровадження "мовної" статті закону "Про освіту"

Тепер у дітей з національних меншин та їхніх батьків буде більше часу для переходу на нові правила викладання предметів. Перехідний період продовжено до 2023 року. Угорщина блокує проведення засідання Комісії Україна-НАТО через претензії до "мовної" статті українського закону "Про освіту". Українська сторона назвала маніпуляцією і шантажем дії Угорщини, яка змушує Україну призупинити дію закону.

Уряд подовжив перехідний період для запровадження "мовної" статті закону "Про освіту"

Нагадаємо, урядовці подовжили перехідний період для запровадження "мовної" статті закону "Про освіту" для національних меншин. Тепер у дітей з національних меншин та їхніх батьків буде більше часу для переходу на нові правила викладання предметів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції