У США пропонують нові санкції проти Росії за порушення Договору про РСМД

Законопроект можуть розглянути вже наступного тижня. 

Голова комітету у закордонних справах палати представників конгресу США Ед Ройс пропонує нові санкції щодо Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

Про це йдеться в опублікованій заяві Еда Ройса.

"Протягом багатьох років Володимир Путін (президент РФ – Ред.) відкрито ігнорує зобов'язання в рамках РСМД. Недавнє розгортання ним заборонених ракет з ядерною бойовою частиною несе серйозну загрозу інтересам національної безпеки США ", - зазначив законодавець.

На його думку, "це ще один приклад російської агресії, яка підриває світову стабільність".

ВідеоПорошенко у Білому домі обговорив з Трампом санкції проти РФ

Своєю чергою, Інтерфакс із посиланням на американське видання "The Hill" повідомляє, що конгресмен "пропонує ввести санкції щодо окремих осіб, які допомагають Росії розробляти основні системи озброєнь, а також щодо держав-спонсорів тероризму, які купують таку зброю".

"Ройс представив поправку до щорічного законопроекту з питань оборонної політики, який, як очікується, буде винесено на розгляд палати наступного тижня", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше шестеро сенаторів, які представляють Республіканську й Демократичну партії (Ліндсі Грем, Джон Маккейн, Марко Рубіо, Бен Кардін, Шеррод Браун і Клер Маккаскілл) внесли на розгляд верхньої палати Конгресу США законопроект, що посилює контроль за діями американського президента щодо пом'якшення санкцій проти Росії. Згідно з законопроектом, президент США має повідомляти Конгрес перед тим, як послабити економічні санкції проти РФ, пов'язані з її агресією щодо України. 

Залиште свій коментар