У США шукають заміну Нуланд для переговорів щодо Донбасу - МЗС

Україна хоче більш активного залучення Вашингтону до переговорів щодо Донбасу.

Державний департамент США шукає заміну помічниці секретаря у справах Європи та Євразії Вікторії Нуланд для переговорів щодо Донбасу.

Про це повідомив перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко, передає УНІАН.

За його словами, українська сторона планує обговорити із США можливість більш активного залучення Вашингтону до переговорів щодо Донбасу, і для цього розглядаються різні формати.

"Ви пам'ятаєте, був формат Нуланд-Сурков? Були переговори в "женевському форматі", де вони були без Нуланд та Суркова. Є інформація про те, що Державний департамент підбирає людину, яка могла б замінити Нуланд на цьому треку. Знову таки, не обов'язково це має бути повторення Нуланд-Сурков. Це може бути інший формат, який ми теж найближчим часом обговоримо з нашими американськими колегами", - сказав заступник голови МЗС.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року заступник держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд разом зі старшими директорами Ради національної безпеки США Селестою Уолландер і Чарльзом Купчаном зустрілися в Москві з російськими офіційними особами, у тому числі з помічником президента РФ із зовнішньої політики Юрієм Ушаковим і помічником президента РФ Владиславом Сурковим. На зустрічі обговорювалася ситуація на сході України. 

ВідеоЯкими для України виявилися результати зустрічі Нуланд та Суркова

Залиште свій коментар