Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США виборники вимагають інформацію про можливі зв'язки Трампа з Росією

Колегія виборників адресувала відкритого листа директору Національної розвідки Джеймсу Клепперу.

У США десять членів колегії виборників вимагають більше інформації від представників розвідки про можливі зв'язки обраного президента Дональда Трампа з Росією.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Колегія виборників адресувала відкритого листа директору Національної розвідки Джеймсу Клепперу перед голосування 19 грудня, яке остаточно підтвердить результати президентських виборів у США.

"Виборники хочу отримати інформацію від представників розвідки щодо їхнього розслідування про зв'язки між Дональдом Трампом, представниками його кампанії чи оточення з російським втручанням у вибори", – мовиться у листі, опублікованому 12 грудня.

Новообраний президент США Дональд Трамп висловив недовіру висновкам ЦРУ про справжню мету хакерських атак Росії на США в період президентських виборів. Крім того, у неділю Трамп особисто заявив, що має намір призначити держсекретарем лояльного до РФ бізнесмена, виконавчого директора Exxon Mobil Corp. Рекса Тіллерсона.

Раніше група з 27 сенаторів звернулася з відкритим листом до Трампа, в якому закликали обраного президента бути обережним у політиці з Росією, враховуючи її дії в Сирії і Україні.

Раніше уряд США офіційно звинуватив Росію у кібератаках проти партійних організацій Демократичної партії під час кампанії президентських виборів-2016. При цьому в заяві Департаменту внутрішньої безпеки та Управління директора національної розвідки не звинувачується російський уряд у спробі злому державних систем виборців.

Посол Росії в США Сергій Кисляк заявив, що Штати не надали Росії ніяких доказів атаки їхніх хакерів на американські установи.

На початку вересня під час інтерв'ю Bloomberg президент РФ Володимир Путін "відхрестився" від здійснення хакерських нападів на бази даних Демократичної партії США, мовляв, йому нічого про це не відомо. І між іншим, заявив, що людей має цікавити не сам факт злому, а зміст інформації розсекречених баз. Тим часом, стало відомо, що сервери, з яких атакували Демпартію США, зареєстровані у Сибіру.

Відео Американський сенатор заявив, що перемови з главою Кремля слід вести з позиції сили

Залиште свій коментар

Вибір редакції