Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У суді над Януковичем допитали антимайданівку з Криму та запросили свідчити Азарова

Із Сімферополя розповіли давні пропагандистські страхачки РФ.

Суд у справі щодо державної зради Віктора Яуковича дозволив допитати екс-прем’єр-міністра Миколу Азарова. Про це заявив головуючий суддя Владислав Дев’ятко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Крім того, наступного тижня в суді мають заслухати свідчення і екс-міністра оборони Лебєдєва, екс-начальника служби безпеки Януковича Кобзаря та екс-командувача внутрішніх військ Шуляка. Таким чином, суд задовольнив клопотання захисту президента-втікача.

У середу з по відеозв’язку із Сімферополя свідчила учасниця Антимайдану Оксана Медієва. Вона розповідала про жахіття на зворотному шляху з Києва до Криму, які начебто пережили антимайданівці. За словами Медієвої, вже після втечі Януковича радикальні євроактивісти над ними знущалися, як могли, і навіть убивали. Але жодного прізвища нібито загиблого від рук євромайданівців кримчанина Медієва назвати не змогла. "Мій автобус повністю приїхав. Це вже зі слів моїх знайомих", - відповіла вона на пряме питання судді.

ВідеоСуд дозволив допитати Азарова у справі про держзраду Януковича

Про це заявив головуючий суддя. Крім того, наступного тижня в суді мають заслухати свідчення і екс-міністра оборони Лебєдєва, екс-начальника служби безпеки Януковича Кобзаря та екс-командувача внутрішніх військ Шуляка. Таким чином, суд задовольнив клопотання захисту президента-втікача.

Суд дозволив допитати Азарова у справі про держзраду Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції