Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Суді ЄС спрогнозували, коли ухвалять рішення у справі Януковича та Клюєва

Йдеться про рішення щодо оскарження запроваджених санкцій.

Суд ЄС оголосить своє рішення щодо позовів колишнього президента Віктора Януковича, його сина Олександра та екс-секретаря РНБО Андрія Клюєва 15 вересня.

Про це заявив речник суду Європейського Союзу Балаш Легоцький, пише "Європейська правда".

"Можу повідомити вам, що Загальний суд (перша інстанція - прим.ред.) 15 вересня о 15:00 оголосить рішення у справах колишнього президента Януковича, його сина Олександра, а також Андрія Клюєва", - наголосив він.

За словами Легоцького, йдеться про рішення за позовами, поданими у 2014 році на оскарження санкцій, запроваджених Євросоюзом - T-346/14, T-348/14 та T-340/14.

Водночас речник суду зазначив, що колишні посадовці, найімовірніше, не будуть присутні на слуханнях.

Нагадаємо, раніше Україна, а також представники президента-втікача Віктора Януковича та його синів, не досягли згоди щодо суми компенсації з боку офіційного Києва, через що справу розглянули в Люксембурзі.

Раніше Суд ЄС виніс рішення, що Україна має компенсувати юридичні витрати Януковичів, пов'язані зі спробою Києва увійти в санкційний процес "Янукович проти Ради ЄС" в ролі третьої сторони. Згодом Україна відкликала свою заявку про входження до процесу, але за цей період Янукович та його сини понесли певні юридичні витрати, які Київ, за проміжним рішенням суду, має компенсувати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції