У святковій атмосфері: як у Верховній Раді обирали дату інавгурації Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Володимир Зеленський складе присягу 20 травня.

У Верховній Раді - день вишиванки. Вбраних не у національне можна злічити на пальцях. Обговорення, коли приводити до присяги новообраного президента, триває у святковій невимушеній атмосфері. Депутати призначили складання присяги Володимиром Зеленським на 20 травня. Про те, як у парламенті обирали дату інавгурації майбутнього президента, у ТСН.19:30.

Команда Зеленського просила організувати інавгурацію у неділю, 19 травня. Мовляв, у Києві буде менше машин, а перекрите середмістя не завдасть багато клопоту. Утім, за державним календарем це день пам'яті жертв політичних репресій.

ВідеоЗробили на зло: у команді Зеленського незадоволені призначеною датою інавгурації

Новий президент із понеділка. Депутати призначили складання присяги Володимиром Зеленським на 20 травня. Офіс майбутнього президента довідався про це із новин. У Зеленського припускають, що депутати навмисне призначили іншу дату, аніж просили вони. Але погоджуються на те, що є.  

Зробили на зло: у команді Зеленського незадоволені призначеною датою інавгурації

Педантично дотримуватися державних свят депутати стали не просто так, - підозрює частина обранців. Вони припускають, що дехто образився на Зеленського, відколи той образився на них. У вівторок, коли депутати не затвердили дату інаугурації, новообраний гарант на своїй сторінці у соціальній мережі написав: "Верховна Рада України – сокращенно ВРУ.  ВРУ – их жизненный девиз".

Відтак дату депутати призначають на власний розсуд, навіть не порадившись із майбутнім президентським офісом.

Лідер міжфракційного об'єднання "За Зеленського" депутат Купрій, який із реальним Зеленським, за його словами, не має жодних політичних контактів, виносить на трибуну мотузку - натякає колегам на відповідальність. Саме постанова Купрія про інавгурацію 20 травня, набирає найбільше голосів.

Зеленського чекають на урочисте засідання о 10-й ранку, у понеділок. Головуючий наказує апарату готуватися.

Про те, що присяга у понеділок, сам Зеленський дізнається по телевізору. Його політичний консультант каже, що депутати зробили на зло. Утім понеділок, так понеділок.

Зе-команда вже розсилала запрошення на 19 травня і тепер не знає, хто із почесних гостей готовий змінити плани і приїхати на урочистості 20. У вихідні у парламенті повинні провести репетицію за участі самого Зеленського, а також інших обов'язкових учасників.

Нове політичне життя Володимира Зеленського розпочнеться із понеділка. Досі в інавгураціях він брав участь лише у кіно. У фільмі "Слуга народу" герой Зеленського приїздить на складення присяги у бюджетному таксі, а до депутатів звертається без папірця. Подробиці інавгурації у реальному житті команда Зеленського тримає у таємниці.

Кореспондент ТСН Ольги Кошеленко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції