У Сєвєродонецьку студентам роздали безкоштовні квитки на концерт в обмін на підтримку кандидата в президенти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їм висунули вимогу прийти на захід на підтримку кандидата або повернути вартість квитків.

У місті Сєвєродонецьк на Луганщині студентам роздали безкоштовні квитки на концерт артистів, а потім висунули вимогу прийти на захід на підтримку одного з кандидатів у президенти.

Про це повідомляє прес-служба поліції Луганської області.

"Співробітниками поліції проводиться перевірка обставин надання безкоштовних білетів студентам вищих навчальних закладів м. Сєвєродонецька на концерт артистів, які відвідували місто в рамках гастрольного туру.  Зі слів заявників після проведеного заходу вони отримали повідомлення про необхідність прибути на масовий захід в підтримку одного з кандидатів на пост Президента України або повернути вартість квитків", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після встановлення всіх обставин події правоохоронці нададуть правову кваліфікацію щодо можливого порушення виборчого законодавства.

Нагадаємо, громадянська мережа "ОПОРА" вважає, що Рада регіонального розвитку може використовуватися для ймовірної прихованої агітації на користь кандидата у президенти Петра Порошенка.

Відео Правоохоронці прирівнюватимуть незаконну агітацію до підкупу виборців

Обмеження волі до двох років, або ж тюрма аж до семи - за гроші, отримані на виборах. У Національній поліції вважають діяльність так званих "агітаторів за гроші" - порушенням закону. Про це сьогодні на брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ розповів радник міністра Іван Варченко. 

Правоохоронці прирівнюватимуть незаконну агітацію до підкупу виборців

Залиште свій коментар

Вибір редакції