Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тимошенко прокоментували ситуацію із відеозверненням Коельйо на з'їзді ВО "Батьківщина"

Відео було використано у біографічному фільмі.

Відеозвернення бразильського письменника Пауло Коельйо під час висунення лідерки ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко у президенти України було частиною біографічного фільму про кандидатку, а не агітацією.

Про це "Українській правді" повідомила речниця Тимошенко Марина Сорока.

За її словами, "демонстрація таких матеріалів є усталеною традицією під час висунення провідних політиків в Європі, США і фільм був зроблений і позиціонований як біографічний, а ніяк не агітаційний".

Речниця Тимошенко зазначила, що у фільмі використовувалося архівне і сучасне відео. У ньому були, зокрема, члени родини Тимошенко, екс-президент Польщі Александр Квасневський та Пауло Коельйо.

"Інтерв’ю з Коельйо у 2010 році записав хорватський режисер Яков Седлар, який підготував того року стрічку "Юлія". У цього режисера є всі права на показ, які він нам і передав – всі права і матеріали", - сказала Марина Сорока.

Речниця додала, що ці ж самі фрагменти відео із бразильським письменником були використані у попередніх фільмах на минулих виборах 2010 і 2014 років, і тоді Коельо їх не коментував.

На з'їзді ВО "Батьківщина", на якому Тимошенко висунули у президенти, було показано відеозвернення Пауло Коельйо, в якому письменник повідомляв, що зустрічався з нею двічі і відзначав її харизму. "У неї дуже сильна особистість. Вона пройшла багато випробувань. І в неї є унікальна риса — вона здатна долати будь-які труднощі. Саме така людина може керувати країною", - йшлося у зверненні.

Наступного дня Пауло Коельйо заявив, що не підтримував кандидатуру Тимошенко. "Я ніколи не записував жодного повідомлення з підтримкою її кандидатури. Навіть якщо вона подобається мені як особистість, політика України — не моя справа", — написав він у Twitter.

ВідеоСпроба номер три: Юлія Тимошенко балотується у президенти

Юлія Тимошенко знову побореться за головне крісло держави. Свою лідерку партія "Батьківщина" сьогодні висунула кандидатом у президенти. Тимошенко оголосила основні тези своєї передвиборної кампанії. І назвала умову, за якої достроково полишить посаду Президента - це якщо її оберуть. 

Спроба номер три: Юлія Тимошенко балотується у президенти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції