У Тимошенко запевняють, що вона не зустрічалася з лідером каталонських сепаратистів

У Тимошенко запевняють, що вона не зустрічалася з лідером каталонських сепаратистів

Фото: УНІАН

Лідер ВО "Батьківщина" лише коротко привіталася з Пучмедоном.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко не зустрічалася із колишнім головою уряду Каталонії Карлесом Пучмдемоном. Український політик лише привіталася із лідером каталонських сепаратистів.

Про це "Європейській правді" розповіла речниця Тимошенко для закордонних ЗМІ Наталя Лисова, яка супроводжує її під час візиту до Женеви.

"Ніякої зустрічі Пучдемона з Тимошенко не було, взагалі", сказала вона, додавши, що екс-голова уряду Каталонії сам підійшов до лідерки ВО "Батьківщина", щоб привітатися.

"Карлес Пучдемон, як і Юлія Тимошенко, був присутній на безпековому форумі у Женеві, де представляли учасників, а після панельної дискусії він підійшов до Тимошенко, щоби привітатися. А правила хорошого тону передбачують, що з людьми потрібно вітатися. Те, що зустріч не мала місце, підтверджує також твіт Пучдемона, який не згадує про "розмову" з Юлією Тимошенко", - розповіла Наталя Лисова.

Раніше повідомлялося, що лідерка фракції "Батьківщина" у Верховній Раді України Юлія Тимошенко зустрілася із лідером каталонських сепаратистів, який приховується від іспанської влади, Карлосом Пучдемоном. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Сьогодні на форумі Кран-Монтан було приємно привітати пані Тимошенко, колишнього прем'єр-міністра України. Я бажаю їй успіху на наступних президентських виборах в Україні", - заявив він. 

Карлес Пучдемон з жовтня минулого року перебуває за межами Іспанії. В країні проти нього та інших лідерів каталонського руху за незалежність порушили кримінальні справи за обвинуваченням в організації заколоту. Наразі він може вільно пересуватися Євросоюзом, але у разі перетину кордону Іспанії його негайно заарештують, адже національний ордер на арешт екс-лідера Каталонії лишається чинним. 

Німецький суд звільнив лідера каталонських сепаратистів Карлеса Пучдемона

Німецький суд звільнив лідера каталонських сепаратистів Карлеса Пучдемона

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація