У Великій Британії троє парламентарів заявили про вихід з "Консервативної партії"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політики приєднаються до "Незалежної групи депутатів".

У Великій Британії 20 лютого троє нардепів заявили про вихід з "Консервативної партії", яку очолює Тереза Мей.

Про це повідомили на сторінці "Незалежної групи депутатів" у Twitter.

Анна Субрі, Сара Волластон і Хайді Аллен оголосили, що виходять з партії та повідомили Терезі Мей про своє рішення. 

"Ми відчуваємо, що не можемо залишитися в партії уряду, чия політика і пріоритети настільки збігаються з ERG (Європейською дослідницькою групою) і DUP (Демократичною юніоністьською партією)". Brexit змінив Консервативну партію, зводячи нанівець всі зусилля з її модернізації. На жаль, не вдалося протистояти жорсткої лінії ERG, яка відкрито діє як партія всередині партії, зі своїм власним лідером та політикою" - заявили вони.

Нагадаємо, парламент Великої Британії більшістю голосів проголосував за поправку, яка передбачає можливість покинути ЄС тільки за умови угоди з Брюсселем. Разом з тим, британські парламентарії висловилися проти відстрочки Brexit.

До цього 10 грудня Європейський суд вирішив, що Велика Британія може в односторонньому порядку відмовитися від виходу з Європейського Союзу і відкликати відповідний документ з Європейської Ради.

ВідеоПарламент Британії вирішив залишити дату виходу країни з ЄС

Депутати також проголосували за нові переговори з ЄС. Це означає можливість відредагувати план брекзіту так, щоб його нарешті підтримав парламент. Однак в Євросоюзі заявили, що змінювати в документі нічого не збираються. За фінальний план Брекзиту британський парламент повторно голосуватиме 13 лютого.

Парламент Британії вирішив залишити дату виходу країни з ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції