Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Верховній Раді створюватимуть ТСК для розслідування дій Порошенка – Палиця

У Верховній Раді створюватимуть ТСК для розслідування дій Порошенка – Палиця

Зокрема, йтиметься про події у Слов'янську, Дебальцевому та Іловайську.

Депутати готують звернення про створення Тимчасової слідчої комісії щодо ймовірної причетності п'ятого президента Петра Порошенка до збройної агресії РФ.

Про це народний депутат від депутатської групи “За майбутнє” Ігор Палиця заявив в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

"Над зверненням про створення ТСК ми працювали біля місяця. Працювали не тільки депутати. Ми залучили представників батальйонів добровольчих, які тоді були в тих подіях, щоб вони допомогли нам підготувати чітко, що ми хочемо з'ясувати і яке їхнє бачення. Партія "За майбутнє" буде подавати у вівторок офіційне звернення, підготовлене, підписане про створення тимчасової слідчої комісії", – сказав Палиця.

Відео Народний депутат Ігор Палиця сказав, що тимчасова слідча комісія буде зареєстрована у вівторок

Народний депутат від депутатської групи “За майбутнє” Ігор Палиця у ток-шоу "Право на владу" сказав, що тимчасова слідча комісія буде зареєстрована у вівторок. "Ми будемо вимагати, щоб всі колеги в парламенті, навіть "ЄС", якщо їм немає чого боятися, підписалися під цим, дали своїх представників і щоб ця тимчасова комісія почала відкрито працювати." Більше - у розділі Політика

Народний депутат Ігор Палиця сказав, що тимчасова слідча комісія буде зареєстрована у вівторок

Зокрема, йтиметься про події у Слов'янську, Дебальцевому та Іловайську.

"Ми будемо вимагати, щоб всі колеги в парламенті, навіть "ЄС", якщо їм немає чого боятися, підписалися під цим, дали своїх представників і щоб ця тимчасова комісія почала відкрито працювати. Якщо український народ не взнає правди, починаючи з Криму, і закінчуючи тим, що зараз відбувається, і хто сказав міністру закордонних справ нашому, потім командувачу Військо-морським флотом, іншим представникам почати лякати український народ, що завтра нападе Росія, не буде без правди миру в цій країні. Тому ми будемо вимагати і у вівторок ми реєструємо створення цієї тимчасової слідчої комісії", – додав нардеп.

Раніше повідомлялося, що лідер партії "За майбутнє" Ігор Палиця заявив, що Україні потрібно закінчувати співпрацю з МВФ, оскільки він гальмує економічний розвиток країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції