У Вірменії розпочалися позачергові парламентські вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Участь у виборах беруть дев'ять партій та два блоки.

У Вірменії розпочалися позачергові вибори до Національних зборів. Виборчі дільниці відкрилися 9 грудня о 8-й годині за місцевим часом.

Про це йдеться на сайті ЦВК Вірменії.

Голосування триватиме до 20:00 (18:00 за київським часом). Там також повідомили, що відкриття дільниць для голосування за кордоном не передбачене. Тому громадяни Вірменії, що перебувають за кордоном, не зможуть взяти участь у виборах, якщо не повернуться на батьківщину.

За офіційними даними, проголосувати зможуть понад 2,5 млн людей у всій країні. Порогу явки виборців вірменське законодавство не передбачає, тому на визнання виборів такими, що відбулися, цей показник не впливає.

Нагадаємо, що 1 листопада після провального голосування за Нікола Пашиняна на посаду прем'єр-міністра Вірменії вдруге, парламент республіки розпустили.

До цього, в ніч проти 3 жовтня, на вулиці Єревана вийшли тисячі місцевих жителів на чолі із прем’єр-міністром країни Ніколом Пашиняном. Вони оточили будівлю парламенту через те, що напередодні він ухвалив поправки, які дозволять відтермінувати позачергові парламентські вибори.

16 жовтня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в прямому ефірі одного з телеканалів заявив, що йде у відставку. Після цього, 24 жовтня, вірменські парламентарі спробували обрати  прем'єр-міністра у першому турі голосування. Проте, воно було провальним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції