У Яценюка засумнівались в легітимності куратора сумської "Батьківщини"

Дата публікації
Перегляди
1230
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Яценюка засумнівались в легітимності куратора сумської "Батьківщини"

Ображений Клочко сумнівається, що Волков законно представляє "Батьківщину" на Сумщині / Фото: vsisumy.com

У "Фронті змін" сумніваються, що Олександр Волков офіційно представляє "Батьківщину" у Сумській області.

Лідер Сумського обласного відділення "Фронту змін" Микола Клочко сумнівається в тому, що екс-радник президента Леоніда Кучми та екс-лідер блоку "Кучма" Олександр Волков офіційно представляє партію "Батьківщина" на Сумщині та є членом цієї партії.

"Чи є пан Волков взагалі членом партії "Батьківщина"? Мені така інформація наразі невідома, з іншого боку, пан Томенко сказав, що ця кандидатура ще не узгоджена. Тому тут треба виходити з інформації тих людей, що мають відношення до ВО "Батьківщина", - сказав Клочко.

Він вважає, що швидше за все відносини Волкова та ВО "Батьківщина" будуються на якихось внутрішніх домовленостях і офіційних рішень з цього питаня немає.

"Ви знаєте, я вам скажу таке: мені, наприклад, з моєї партійної організації, від керівництва, з київського офісу, мені не доведено, що треба мати справу з Волковим. Є керівник обласної організації, з яким я спілкуюсь, а те, що робить пан Волков – мені не відомо, і нехай це буде на його совіст", зазначив Клочко.

Регіональний лідер "Фронту змін" також вважає, що якщо чинне керівництво "Батьківщини" буде сприяти Волкову, то вони мають розділити відповідальність і за ті слова, що Волков дозволяє собі на адресу партнерів по опозиційному руху.

Нагадаємо, в ході одного з телевізійних ефірів, "куратор" партії "Батьківщина" на Сумщині Олександр Волков нецензурно висловився на адресу лідера місцевого "Фронту змін" Миколи Клочка, з яким ведуться переговори про об'єднання зусиль на виборах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1230
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація