У Єлисейському палаці розпочалися перемовини "нормандської четвірки"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідери чотирьох країн приступили до перемовин.

У Парижі 9 грудня офіційно розпочався "нормандський саміт" за участю президентів України, Росії, Франції та канцлерки Німеччини.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

У Єлисейському палаці Володимир Зеленський, Емануель Макрон, Ангела Меркель та Володимир Путін розпочали перемовини, головною темою яких буде пошук шляхів врегулювання конфлікту на Донбасі.

Перед цим Зеленський та Путін мали особисті розмови з канцлеркою Німеччини Меркель та президентом Франції Макроном. 

За столом, де проводяться перемовини, Володимир Зеленський сів навпроти Володимира Путіна, своєю чергою, Емануель Макрон - навпроти Ангели Меркель. Відеотрансляція із зали тривала трохи довше хвилини, після чого пресу попросили вийти.

Зустріч лідерів країн-учасниць «Нормандського формату».

Зустріч лідерів країн-учасниць «Нормандського формату».

Опубліковано Офіс Президента України Понеділок, 9 грудня 2019 р.

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбудеться зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це - перший "нормандський саміт" з осені 2016 року.

Згідно з графіком, наданим в Офісі президента, після прибуття Зеленського до Єлисейського палацу о 14:55 за місцевим часом (15:55 за Києвом), одразу розпочнеться зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном, а о 15:30 - з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель. 

О 16:00 запланована зустріч лідерів країн-учасниць "Нормандського формату", а на 18:45 – пресконференція чотирьох лідерів. Після цього – зустріч Путіна та Зеленського віч-на-віч.

Раніше Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та чого очікувати від переговорів нормандської четвірки щодо Донбасу.

Відео Вперше за три роки у Парижі зустрічаються лідери "нормандської четвірки": чого чекати від переговорів

9 грудня лідери України, Росії, Німеччини і Франції зберуться на Нормандському саміті в Парижі. Чого чекати від переговорів? ТСН зібрала сподівання глав "нормандської четвірки". Усі подробиці – у сюжеті.  

Вперше за три роки у Парижі зустрічаються лідери "нормандської четвірки": чого чекати від переговорів

Залиште свій коментар

Вибір редакції