Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС на днях розглянуть безвізовий режим із Україною - Порошенко

Єврокомісія має передати відповідну законодавчу ініціативу до Ради ЄС та Європарламенту.

Президент України Петро Порошенко сподівається, що Єврокомісія днями передасть у Раду ЄС та Європарламент законодавчу пропозицію щодо запровадження безвізового режиму для українців.

Про це він повідомив у інтерв'ю українським телеканалам.

"Найближчим часом, днями, я чекаю рішення Єврокомісії про передачу законодавчої пропозиції в Європейську раду і в Європарламент щодо безвізового режиму, і я сподіваюсь, що українці отримають його", - заявив Порошенко.

Він нагадав, що у п'ятницю, 8 квітня, спілкувався з прем'єр-міністром Нідерландів, який чітко заявив, що його країна підтримуватиме ініціативу з надання українцям безвізового режиму.

Порошенко також назвав результати референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною "поразкою Європи".

"Але це (результати референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною – ред.) є поразка Європи, і саме так це оцінили лідери більшості європейських країн, керівництво ЄС", - додав Порошенко.

"Європа зараз переживає не найкращі часи: криза біженців, атаки Росії, інші позиції в середині країн, коли націоналістичні рухи отримують все більшу і більшу популярність, але я вірю в Європу та європейські цінності", - наголосив президент.

Нагадаємо, згідно з результатами екзит-полів, 61,1% голландців проголосували проти асоціації України з ЄС. Остаточні результати референдуму будуть відомі наступного тижденя. У вівторок, 12 квітня, після оголошення офіційних результатів, про свою позицію заявить голландське уряд. Адже референдум не має прямої дії, він має лише консультативний характер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції