У ЄС на днях розглянуть безвізовий режим із Україною - Порошенко

Єврокомісія має передати відповідну законодавчу ініціативу до Ради ЄС та Європарламенту.

Президент України Петро Порошенко сподівається, що Єврокомісія днями передасть у Раду ЄС та Європарламент законодавчу пропозицію щодо запровадження безвізового режиму для українців.

Про це він повідомив у інтерв'ю українським телеканалам.

"Найближчим часом, днями, я чекаю рішення Єврокомісії про передачу законодавчої пропозиції в Європейську раду і в Європарламент щодо безвізового режиму, і я сподіваюсь, що українці отримають його", - заявив Порошенко.

Він нагадав, що у п'ятницю, 8 квітня, спілкувався з прем'єр-міністром Нідерландів, який чітко заявив, що його країна підтримуватиме ініціативу з надання українцям безвізового режиму.

Порошенко також назвав результати референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною "поразкою Європи".

"Але це (результати референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною – ред.) є поразка Європи, і саме так це оцінили лідери більшості європейських країн, керівництво ЄС", - додав Порошенко.

"Європа зараз переживає не найкращі часи: криза біженців, атаки Росії, інші позиції в середині країн, коли націоналістичні рухи отримують все більшу і більшу популярність, але я вірю в Європу та європейські цінності", - наголосив президент.

Нагадаємо, згідно з результатами екзит-полів, 61,1% голландців проголосували проти асоціації України з ЄС. Остаточні результати референдуму будуть відомі наступного тижденя. У вівторок, 12 квітня, після оголошення офіційних результатів, про свою позицію заявить голландське уряд. Адже референдум не має прямої дії, він має лише консультативний характер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: