У ЄС назвали причину, за якої безвізовий режим для України може зірватися

Парламентарі мають скасувати норму закону.

У Євросоюзі можуть відмовитися від запровадження безвізового режиму з Україною у 2016 році, якщо Верховна Рада не скасує норму закону про Держбюджет щодо перенесення запровадження електронного декларування доходів чиновників на 2017 рік.

Про це заявив це голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

Він наголосив, що українська сторона не виконала низку зобов'язань.

"Звіт Європейської комісії з питань виконання Україною тих положень, які були записані, був позитивний. Європейська комісія прийняла зобов'язання, що... потрібно змінити регуляції Європейського Союзу, щоби відкрити безвізовий режим для України. Європейська комісія подасть це до Європейської Ради, але ще залишились деякі справи, які невирішені навіть з українського боку", - цитує УНІАН слова Томбінського.

Також дипломат наголосив, що Україна не запустила діяльність Національного агентства із протидії корупції. Він нагадав, що введення електронного декларування доходів чиновників було перенесено на 2017 рік.

"Щоби це агентство запрацювало, йому потрібно надати... електронні декларації про майно. Ви чули, що на прохання деяких депутатів, це було відтерміновано до 2017 року. Ми знову опинилися у ситуації, що буде важко прийняти європейським урядам рішення про відкриття безвізового режиму, тому що немає впевненості, що Україна буде виконувати свої зобов'язання", - наголосив Томбінський.

Як повідомлялося раніше, в остаточному варіанті проекту закону про держбюджет-2016 з'явилася поправка, яка на рік перенесла електронне декларування доходів чиновників, що є однією з вимог отримання безвізового режиму України з ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: