У ЄС обговорять безвізовий режим для України, але рішення ухвалювати не будуть - ЗМІ

Така ж доля спіткає і інші країни, котрі сподіваються на безвізовий режим.

Рада ЄС обговорить безвізовий режим для України та інших держав, рішень ухвалювати не буде. Йдеться про майбутнє не лише для України. але й Грузії, Косово та Туреччині.

Про це у середу в Брюсселі напередодні засідання Ради ЄС з внутрішніх справ, яке відбудеться 10 червня, повідомив високопосадовий дипломат, - пише УНІАН.

За його словами, першим має бути ухвалено рішення щодо призупинення дії безвізового режиму. "Міністри обговорять візову політику у світлі пропозиції Єврокомісії надати безвізовий режим Україні, Грузії, Косово та Туреччині", - сказав він.

Разом з тим дипломат нагадав про запропонований механізм призупинення дії безвізового режиму з усіма країнами, з якими він існує в ЄС. За словами дипломата, нідерландське президентство в ЄС сподівається розпочати цю дискусію дуже скоро, щоб це питання було проголосовано на пленарному засіданні у липні.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Німеччина та Франція розробляють норму про швидке призупинення безвізового режиму. До таких заходів вирішили вдатися через побоювання ФРН зростанням рівня злочинності після скасування віз для Грузії, України і Косова. Згідно з нормою, окремі країни Євросоюзу зможуть призупиняти безвізовий режим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: