У ЄС схвалили прийняття змін до Конституції України і чекають судової реформи

Європейські чиновники наголосили, що "з нетерпінням чекають здійснення всеохоплюючої реформи судової системи".

В Європейському Союзі назвали важливим кроком прийняття змін до Конституції України щодо правосуддя і очікують проведення всеосяжної судової реформи.

Про це йдеться в заяві верховного представника Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федерики Могеріні і єврокомісара з питань європейської політики сусідства Йоханнеса Хана, - пише УНІАН.

"Прийняття Верховною Радою України в остаточному читанні конституційних поправок, пов'язаних з судовою системою, є важливим кроком на шляху її зміцнення, підвищення її ефективності, збереження її незалежності і неупередженості, а також боротьби з корупцією", - заявили Могеріні і Хан.

Європейські чиновники наголосили, що "з нетерпінням чекають здійснення всеохоплюючої реформи судової системи", яка стала можливою після сьогоднішнього голосування.

"У цьому контексті ЄС залишається прихильним підтримки української влади, щоб швидко досягти конкретних результатів. Ми сподіваємося, що сьогоднішнє голосування створить імпульс для прийняття в остаточному читанні відкладених конституційних поправок, які стосуються децентралізації та інших важливих реформ", - підкреслили вони.

Сьогодні Верховна Рада України прийняла нову редакцію закону про судоустрій і статус суддів. Документом передбачені механізми повного оновлення тисяч людей у мантіях, звільнення за спрощеною процедурою і неможливість повернення тих, кого відсіяли.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: