У ЄС відкинули побоювання щодо міграційної небезпеки з боку України

При цьому, ЄС все ж працює над вдосконаленням механізму прикордонного контролю

У Євросоюзі визнали, що Україна не становить міграційної небезпеки в разі скасування для її громадян віз. Про це заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі 5 каналу.

Втім, за словами посадовця, ЄС все ж намагається вдосконалити систему контролю на кордонах.

"Офіційно, на рівні Європейського Союзу визнано, що Україна не становить міграційної загрози з точки зору безвізового режиму, який діє за звичайних умов. Але після того, як Європа побачила, як кордони ЄС можуть десятки і сотні тисяч людей перетинати, вони намагаються вдосконалити механізм прикордонного контролю", - сказав Кулеба.

Нагадаємо, єврокомісар з питань розширення і європейської політики сусідства Йоганнес Ган  вважає, що громадяни України, Грузії та Косова зможуть їздити без віз до Євросоюзу у 2016 році. Він зауважив, що Україна має ще пройти значний шлях, щоб не лише ухвалити необхідне законодавство щодо асоціації з Євросоюзом, але й виконати його. За його словами, отримання Туреччиною лібералізації візового режиму не буде простішим, ніж для України, Грузії та Косова. Він спростовує заяви Анкари, що Туреччина швидше отримає лібералізацію через допомогу у стримуванні потоку мігрантів до ЄС.

Раніше повідомлялось, що ймовірніше, питання скасування віз українцям може бути обговорено не раніше кінця травня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: