Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС закликали Росію негайно звільнити Сенцова, Балуха та ув’язнених кримських татар

У ЄС закликали Росію негайно звільнити Сенцова, Балуха та ув’язнених кримських татар

На континенті не визнають законності рішень судів РФ над громадянами України з Криму.

Росія незаконно затримала українців на Кримському півострові та має їх звільнити. На цьому наголошується в поширеному Європейською зовнішньополітичною службою комюніке.

У ЄС офіційно закликали негайно звільнити ув’язнених у РФ громадян України, зокрема режисера Олега Сенцова, Володимира Балуха і кримських татар, оскільки їх перебування під вартою є порушенням міжнародних стандартів у царині прав людини. "Вони виступали проти незаконної анексії Кримського півострова і були засуджені з порушенням міжнародного права і елементарних стандартів правосуддя судами, юрисдикцію яких ЄС не визнає", - констатується в документі.

Європейці також назвали "надзвичайно тривожним" факт утисків кримських татар і збільшення кількості постраждалих активістів, зокрема затримання 21 травня Сервера Мустафаєва та Едема Смаїла. Ці дії Росії в ЄС трактують, як переслідування та серйозне порушення прав кримців.

Відео У Криму поліція окупантів влаштувала обшуки у татар

Зранку в Бахчисараї до двох активістів "кримської солідарності" прийшли російські силовики в балаклавах. Про це повідомляють в кримськотатарській організації. За наявною нині інформацією, на подвір'я Сервера Мустафаєва ФСБвці загнали автозак, а в будинку Едема Смаїлова російські силовики заблокували трьох його дітей, дружину чоловіка до них не пускають.

У Криму поліція окупантів влаштувала обшуки у татар

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції