У "Європейській солідарності" розповіли, скільки підписів зібрали за відставку уряду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп Олексій Гончаренко закликав "усіх, хто називає себе опозицією", приєднатися до збирання підписів.

Фракція "Європейська солідарність" зібрала вже 80 підписів під ініціативою про відставку уряду Дениса Шмигаля.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі народний депутат Олексій Гончаренко.

"Ми з колегами з "Європейської солідарності" запрошуємо усіх, хто називає себе опозицією, приєднатися до збирання підписів щодо відставки другого уряду Зеленського. Наразі ми зібрали вже 80 підписів народних депутатів за відставку цього уряду", - написав він.

За словами Гончаренка, за 100 днів своєї роботи уряд спромігся лише подати план своєї роботи.

"Звіти про виконані кроки ми так і не почули, окрім натягнутих заяв про подолання коронакризи та відновлення економіки. Економічний націоналізм, про який так часто говорить Шмигаль – це китайські костюми для медиків, французькі гелікоптери, єгипетська картопля в магазинах. Цього року прогнозують падіння ВВП на 8%, люди втратили роботу, недолугі норми карантину зруйнували все", - додав нардеп.

Нагадаємо, Верховна Рада 4 червня відправила на доопрацювання Програму діяльності уряду. Її було подано до парламенту 13 квітня. На відміну від першої версії, яка налічувала 9 сторінок, цей документ розширено до 85.

18 червня Рада провалила голосування за доопрацьовану програму діяльності Кабміну. Під час голосування документ підтримали 207 народних депутатів за мінімально необхідних 226.

Залиште свій коментар

Вибір редакції